Innowacja w dezynfekcji

Choć antybakteryjne działanie srebra jest znane od dawna, dopiero teraz jego popularność
w codziennym użytku rośnie. Ponieważ w Smart Nanotechnologies stawiamy na innowację, nie mogło zabraknąć go w naszych produktach z linii Smart CleanAir, dedykowanych czyszczeniu i dezynfekcji klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych.

Co istotne, srebro nie oddziałuje na organizmy ludzi i zwierząt, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne. Dodatkowo bójcze działanie srebra ma charakter długotrwały,
co czyni je niezwykle efektywnym w walce z drobnoustrojami.

Aktywne nanocząstki srebra nie tylko zwalczają bakterie, wirusy i grzyby, ale też skutecznie zapobiegają ich dalszemu namnażaniu, co jest niezwykle istotne w użytkowaniu urządzeń takich jak klimatyzacja.

Fundamentem naszej działalności są prace badawczo-rozwojowe prowadzone 
przez specjalistów z dziedziny nanotechnologii i biotechnologii. Nieustannie rozwijamy technologie wykorzystujące aktywne nanocząstki srebra, dbając tym samym o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo!

Stale współpracujemy z najlepszymi specjalistami branżowymi, wliczając w to renomowane serwisy klimatyzacji, a także – w innych naszych liniach produktowych – lekarzy weterynarii.

Poznaj lepiej świat Smart Nanotechnologies – odwiedź nas!

Produkty do klimatyzacji z aktywnym srebrem

Poznaj nasze produkty!

Dzięki doświadczeniu w pracy z aktywnymi nanocząstkami srebra, stworzyliśmy wyjątkowe preparaty do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji przemysłowych i domowych. 
Specjalistycznie dobrana formuła skutecznie usuwa zabrudzenia i zapewnia długotrwałą ochronę przed drobnoustrojami. Podaruj sobie lepszą jakość i wyróżnij się dzięki produktom 
z aktywnym srebrem – również w wersji o potwierdzonym działaniu biobójczym.