SMART CleanAir – produkty

Preparaty do klimatyzacji z aktywnym srebrem

Klimatyzowanie pomieszczeń przyczynia się do poprawy komfortu w różnych środowiskach – mieszkaniach, domach, biurach, obiektach komercyjnych. Klimatyzacja pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury wewnętrznej, co jest szczególnie ważne w sezonie letnim. Ponadto nowoczesne systemy klimatyzacyjne są często wyposażone w filtry, których zastosowanie znacząco poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach.

Kup na Allegro

Korzystanie z klimatyzacji nie jest jednak całkowicie wolne od zagrożeń. Nieprawidłowe użytkowanie systemu klimatyzacyjnego naraża nas na negatywne skutki szoku temperaturowego, podczas gdy zalegające w jednostkach i kanałach wentylacyjnych zanieczyszczenia sprzyjają namnażaniu się szkodliwych dla naszego zdrowia patogenów. Środek do klimatyzacji z aktywnym srebrem oferuje nowe możliwości w zakresie utrzymania czystości i higieny klimatyzatorów domowych i przemysłowych.

Jak działa preparat do klimy z aktywnym srebrem?

Na poziomie mikroskopijnym, nanocząstki srebra są zdolne do zakłócania funkcji komórkowych bakterii i innych mikroorganizmów. Srebro ingeruje w procesy metaboliczne komórki i może uszkadzać jej struktury, w tym DNA i białka. To uniemożliwia mikroorganizmom rozmnażanie się i przetrwanie. Bazujący na tych właściwościach srebra preparat do klimatyzacji zapewnia długotrwałą ochronę antybakteryjną, jednocześnie pozostając bezpiecznym dla ludzi i zwierząt.

Regularne stosowanie środka do klimatyzacji i dezynfekcji systemów HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja) pomaga nie tylko w utrzymaniu czystości, ale również zapewnia lepszą jakość powietrza w pomieszczeniach. Skutecznie chroni przed bakteriami, wirusami i grzybami.

Środek do klimatyzacji Smart CleanAir

Doświadczenie w pracy z aktywnymi nanocząstkami srebra pozwoliło marce SMART CleanAir opracować rewolucyjne preparaty do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji przemysłowych i domowych. Oferowany preparat do klimy to środek, który skutecznie usuwa zabrudzenia, jednocześnie zapewniając długotrwałą ochronę przed drobnoustrojami.

Preparat do klimatyzacjiSmart CleanAir:

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Aktualności