SMART CleanAir – produkty

Spraye do klimatyzacji

Klimatyzacja stała się standardem w naszych domach i miejscach pracy. Możliwość zarządzania temperaturą w pomieszczeniach niezależnie od temperatury na zewnątrz wpływa na jakość życia i komfort w różnych środowiskach. Nowoczesne systemy klimatyzacji mają korzystny wpływ na stan powietrza wewnętrznego – zapewniają jego czystość i odpowiednią wilgotność.

Kup na Allegro


Aby umożliwić użytkownikom bezpieczne korzystanie z klimatyzacji niezbędne jest jej regularne czyszczenie i dezynfekcja. Uniwersalny spray do klimatyzacji z nanocząstkami srebra zapewnia czystość systemu i jego higienę, co w sposób bezpośredni przekłada się na:

Spray do czyszczenia klimatyzacji

Jako spray do czyszczenia klimatyzacji preparat z nanocząstkami srebra umożliwia efektywne usuwanie zanieczyszczeń powierzchniowych i namnażających się w nich szkodliwych drobnoustrojów. Wygodna w aplikacji forma spray’u zapewnia łatwość czyszczenia poszczególnych komponentów systemu klimatyzacyjnego bez konieczności sięgania po dodatkowe narzędzia.

Spray do czyszczenia klimatyzacji z nanocząstkami srebra zapewnia wysoką skuteczność i uniwersalne zastosowanie. Może być z powodzeniem wykorzystywany do czyszczenia klimatyzacji domowych.

Spray do odgrzybiania klimatyzacji

Trudnodostępne, ciemne zakamarki systemu klimatyzacji, w których panuje wilgoć sprzyjają namnażaniu się pleśni i innych szkodliwych dla zdrowia grzybów, które wraz z ciepłym/zimnym powietrzem są nawiewane do pomieszczenia. Wdychanie powietrza zanieczyszczonego cząsteczkami pleśni ma negatywny wpływ na nasze zdrowie – powoduje alergie, astmę, choroby górnego układu oddechowego. Regularne odgrzybianie klimatyzacji to podstawa bezpiecznego korzystania z systemu.

Jako spray do odgrzybiania klimatyzacji preparat z nanocząstkami srebra wykazuje działania antygrzybiczne, dezynfekujące i zabezpieczające. Srebro niszczą komórki pleśni oraz pozostałych szkodliwych patogenów uniemożliwiając ich rozmnażanie się. Co ważne, pozostają one aktywne na odgrzybianych powierzchniach na długi czas po aplikacji. Spray do czyszczenia klimatyzacji usuwa nieprzyjemne zapachy m.in. pleśni czy dymu tytoniowego.

Smart CleanAir to wielofunkcyjny spray do klimatyzacji o wszechstronnym zastosowaniu. Preparat usuwa zanieczyszczenia mechaniczne, odgrzybia klimatyzację i chroni system przed ponownym namnażaniem się patogenów. Cechuje go łatwa i szybka aplikacja, z którą bez trudu poradzi sobie każdy użytkownik klimatyzacji. Preparat nie posiada w składzie substancji szkodliwych, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych.


Aktualności