SMART CleanAir – produkty

Preparaty do odgrzybiania klimatyzacji

Odgrzybianie klimatyzacji jest ważne z kilku powodów. Nieczyszczone klimatyzatory mogą stać się siedliskiem pleśni i grzybów, które namnażają się w ciemnych i wilgotnych środowiskach. Te mikroorganizmy są następnie rozprowadzane przez system klimatyzacji do powietrza w pomieszczeniu i wdychane przez osoby w nim przebywające. Wdychanie powietrza zanieczyszczonego patogenami pleśni może prowadzić do problemów zdrowotnych, takich jak alergie, problemy z oddychaniem, podrażnienia oczu czy katar. Pleśń i grzyby w klimatyzacji wiążą się również z nieprzyjemnym zapachem w pomieszczeniu. Regularnie stosowane preparaty do odgrzybiania klimatyzacji pomagają wyeliminować ten problem, zapewniając czyste, zdrowe i świeże powietrze.

Kup na Allegro

Pleśń i grzyby to zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale i samego urządzenia. Nagromadzenie pleśni i innych zanieczyszczeń w klimatyzatorze może wpływać na jego efektywność. Zanieczyszczone filtry i wymienniki ciepła mogą ograniczać przepływ powietrza i zwiększać zużycie energii. Regularne odgrzybianie i konserwacja wpływają na poprawę efektywności energetycznej systemu i przedłużają żywotność jego poszczególnych komponentów.

Jak działa środek do odgrzybiania klimatyzacji?


Środek do odgrzybiania klimatyzacji usuwa pleśń, grzyby oraz inne mikroorganizmy, które mogą się rozwijać w systemie klimatyzacyjnym. Standardowe płyny do odgrzybiania klimatyzacji zawierają składniki, które przenikają do zanieczyszczeń i osadów, rozkładając je. Dzięki temu usunięcie nagromadzonych w urządzeniu pleśni, grzybów i innych zanieczyszczeń jest znacznie łatwiejsze.

Preparaty do odgrzybiania klimatyzacji na bazie nanocząstek srebra nie tylko usuwają pleśń i grzyby, ale jednocześnie przeciwdziałają ich namnażaniu się. Podczas gdy klasyczny środek zapewnia szybkie i krótkotrwałe działanie, płyny ze srebremprzez długi czas zabezpieczają komponenty systemu klimatyzacyjnego przed rozwojem szkodliwych patogenów. Ponadto preparaty te cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystkie posiadają atesty PZH,są neutralne dla ludzi, zwierząt domowych i środowiska naturalnego.

Płyn do odgrzybiania klimatyzacji Smart CleanAir

Smart CleanAir to innowacyjny płyn do odgrzybiania klimatyzacji wykorzystujący zaawansowaną technologię nanocząstek srebra. Preparat zapewnia nie tylko skuteczne odgrzybianie, ale także długotrwałą ochronę przed szkodliwymi mikroorganizmami. Produkt jest bezpieczny w użyciu i może być z powodzeniem stosowany jako środek do odgrzybiania klimatyzacji domowej, biurowej i przemysłowej. W sprzedaży posiadamy również płyny dedykowane do odgrzybiania, czyszczenia i dezynfekcji układów klimatyzacji samochodowej.Aktualności