SMART CleanAir – produkty

Preparaty do dezynfekcji klimatyzacji

Dezynfekcja klimatyzacji to proces, który ma na celu usunięcie szkodliwych mikroorganizmów, takich jak bakterie, wirusy, pleśń i grzyby, z systemu klimatyzacyjnego. Dezynfekcja jest ważna zarówno dla utrzymania zdrowego środowiska w klimatyzowanych pomieszczeniach, jak i dla zachowania prawidłowego funkcjonowania samego urządzenia. Wybierając płyn do dezynfekcji klimatyzacji warto zwrócić uwagę na:

Kup na Allegro

Środek do dezynfekcji klimatyzacji

Większość tradycyjnych preparatów oferuje natychmiastowe, ale krótkotrwałe działanie. Oznacza to, że środek usuwa szkodliwe mikroorganizmy praktycznie bezpośrednio po aplikacji, ale nie chroni powierzchni przed ich dalszym rozwojem, co wiąże się z koniecznością częstej dezynfekcji systemu. Co ważne, w zależności od rodzaju środka dezynfekującego, po zakończeniu dezynfekcji konieczne może być spłukanie systemu wodą lub odpowiednie wietrzenie pomieszczenia. Powyższe wymogi dodatkowo komplikują ten proces i sprawiają, że jest bardziej czasochłonny.

Preparat do dezynfekcji klimatyzacji z nanocząstkami srebra

W odróżnieniu od tradycyjnych środków do dezynfekcji klimatyzacji preparat z nanocząstkami srebra oferuje długotrwałą ochroną klimatyzacji, a jego zastosowanie nie wymaga płukania systemu, ani wietrzenia pomieszczenia. Srebro jest zabójcze dla bakterii i grzybów, a jednocześnie bezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i środowiska naturalnego. To sprawia, że płyn z nanosrebrem może być stosowany jako bezpieczny środek do dezynfekcji klimatyzacji domowej, biurowej, komercyjnej i przemysłowej oraz wszelkich systemów chłodniczych związanych z żywnością.

Dlaczego warto wybierać środki do dezynfekcji klimatyzacji Smart CleanAir?

Wybór środków do dezynfekcji klimatyzacji Smart CleanAir jest korzystny z kilku powodów. Oferowane preparaty łączą innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo działania, zapewniając:

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją preparatów do dezynfekcji klimatyzacji, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Smart CleanAir z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i doradzi jak zastosować nasz preparat, żeby uzyskać pożądane rezultaty.


Aktualności